Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. 10. 2018 Kovo Dřevo - Galacticos

18. 10. 2018

V sedmém kole olomoucké malé kopané jsme zajížděli do Hněvotína. Pro nás na velmi neoblíbenou půdu, kde jsme ještě nezískali ani bod. A proti nám stál soupeř proti, kterému jsme též nikdy nebodovali - Kovo Dřevo. Statistiky stáli proti nám. My však v minulém zápase jednu přepsali, když jsme porpvé porazili United Players a teď jsme prahli po další. Před zápasem jsme se potýkali s problémy se sestavou a do Hněvotína odjeli se dvěmi hráči na střídání.

Od začátku zápasu byl k vidění opatrný duel, nutno přiznat, že v pozdějším dění měli více ze hry domácí. Ti také jako první udeřili. Po špatném přebírání protihráčů nastala v naší obraně díra. Domácí dokázali, že jsou zkušeným týmem a dokázali si s ní poradit - 1:0. My odpověděli střelami Jardy Čecháka. Jeho přesné střely pod víko však gólman vyrážel na roh. Později zablokovali domácí pokusy Trávníčka a Macáka. Dobrou střelou se prezentoval i Mara Pokluda, brankář domácích byl však pozorný. Před koncem první půle jsme se přece jen vyrovnání dočkali. Honza Macák přihrál před bránou Danovi Trávníčkovi a ten střelou k tyči propálil domácího gólmana - 1:1. Tento výsledek vydržel i do poločasu.

V druhé půli to byla z naší strany tragédie a upřímně horší výkon jsme v této sezóně snad nepředvedli. Byli jsme až příliš pasivní, za to domácí hýřili aktivitou a trestali jednu naši chybu za druhou. Výsledkem toho byli hned čtyři branky v naší síti a o vítězi zápasu nebylo pochyb - 5:1. Těsně před koncem zápasu jsme se dočkali korekce výsledku. Dan Trávníček přihrál před brankáře na Honzu Macáka a ten jej chytře přehodil - 5:2.

Po vítězství nad United Players tedy pro nás přišla ledová sprcha a my se musíme rychle vrátit zpět na zem. Je potřeba především zlepšit celkově náš herní projev. Šanci na reparát máme v dalším zápase s posledním týmem tabulky Olpranem.