Jdi na obsah Jdi na menu
 


22. 8. 2016 Galacticos - Loučany 3:0 kont.

22. 8. 2016

Celé dvě sezóny se nám tento nešvar vyhýbal. Někteří z nás už možná věřili tomu, že se s tím nesetkáme. Ale i my se stali bohužel aktéry této sportovní blamáže. Po nepochopitelném přihlášení PS Betonu do soutěže(i přesto, že jejich hráči věděli dlouho dopředu, že se jejich tým rozpadne) a následném vyloučením tohoto týmu, nám odpadl další zápas. Loučany, jakožto třetí tým minulé sezóny 2. ligy k nám nepřijel. Jaké k tomu měli důvody, nám může být jedno. Jakožto amatérský tým a nováček 2. ligy jsme se na zápas těšili a byli patřičně nažhavení. Tudíž nás to mrzí. Na podzim už nám tak zbývá jen 11 zápasů(doufejme !). Ten další a pro nás první hrajeme na Mile proti Hlušovicím. A určitě po tomto neodehraném zápase budeme správně a ještě více nahecováni.

Pojďme alespoň shrnout přípravu a změny v týmu. Přes léto 2016 jsme razantně obměnili soupisku. Nejprve odchody. Petr Vondra odešel hrát velkou kopanou do Dubu nad Moravou. Martin Nevrla skončil skrz zdravotní důvody a Filip Kenický odchází díky přetlaku v útoku našeho týmu. Mezi nově příchozí patří útočník Dominik Vaida, který ukončil registraci ve velké kopané. Poté obránci Milan Švec(SK MP Olomouc) a Ota Příborský(Naschrot). Přípravu jsme zvládli velmi dobře. Začali jsme remízou v Křelově, kde jsme naskočili proti značně obměněnému týmu FK Břuchotín, který nastoupil s mnoha hráči z velké kopané s kterými nebude moci hrát malou kopanou. Pokračovali jsme cenným skalpem prvoligového týmu FC Creditas. Poté jsme vysoko prohráli s prvoligovým týmem SK MP Olomouc, který proti nám nastoupili s jiným týmem než s kterým budou hrát soutěž. Přípravu jsme ale zakončili až překvapivou kanonádou do sítě vítěze předešlého ročníku 2. ligy FC Křídla 8:1.

Doufáme tedy, že již v příštím zápase nastoupíme a pokusíme si připsat vítězství normálním způsobem. Naším cílem jakožto nováčka 2. ligy je záchrana. Cokoliv jiného by bylo příjemným bonusem :)