Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. 5. 2017 19:00 United Players - Galacticos

20. 3. 2017

Ve 20. kole olomoucké malé kopané nás los zavál do Hněvotína. Utkali jsme se s tamějším týmem United Players. Tento zápas se černým písmem zapsal do naší historie. Jako náš největší debakl a také jediný zápas v kterém jsme nevstřelili gól. A jak se to celé událo ?

Od začátku zápasu byli aktivnější domácí, kteří nám dělali problém svým pohybem a rychlou kombinací. Nás dlouho nad vodou držel, v brance za Maidlose zaskakující, Dan Dostál. I přesto domácí udeřili. Přes nekvalitní zeď se prosadili střelou z přímého kopu - 1:0. I nám se naskytla na druhé straně možnost přímého kopu, ale Čechákovu střelu na bránu zblokoval spoluhráč Kopečný. To jako by demonstrovalo naši střeleckou aktivitu po celý zápas. Ta prostě neexistovala. A když jsme vystřelili bylo to takové nemastné, neslané. Z našich zajímavějších situací v první půli může zmínit přečíslení, které jsme nevyřešili dobře a celou akci zazdili. Poté slabou střelu Kurfürsta po přiklepnutí Čecháka. Většinou však bylo rušno před naší brankou. Nás od většího poločasového přídělu zachránil skvěle chytající Dostál a jednou z brankové čáry míč vykopl Čechy. Poločasový stav zápasu byl tedy 1:0 a pro nás to byl vzhledem k tomu co se dělo na hřišti  milosrdný výsledek.

Od začátku druhé půle se obraz hry nezměnil. My mohli nečekaně vyrovnat. Ríša Schwarz to zkoušel z vlastní půle a málem přehodil vyběhnutého gólmana. Později jsme dostali po kombinaci gól na 2:0. Snížit mohl Kuba Čechák, ale také se mu nepodařilo propálit vyběhnutého gólmana. My dostali další gól a bylo po zápase - 3:0. My už přestali klást jakýkoliv odpor a domácí přidali další dva góly - 5:0. Alespoň čestného úspěchu jsme se mohli dočkat po akci Schwarz - Čechák, ale Ríša nenahrál Kubovi přesně a tak jsme si z Hněvotína odvezli pěknou dardu.

Z Hněvotína si tedy body nevezeme, vzhledem k tomu co se na hřišti odehrávalo tak zaslouženě. Výkon domácích byl diametrálně odlišný od toho našeho. Na druhou stranu my jakožto nováček druhé ligy a tým který se chce zachránit, musíme body sbírat jinde !!!