Jdi na obsah Jdi na menu

11.5.2015 Galacticos - OSŽ Commando

15. 3. 2015

Ve 20. kole jsme hostili na svém hřišti tým OSŽ Commando. Již od začátku zápasu jsme si vytvořili územní převahu. Jenže do vážnějších šancí jsme se nedostávali. A tak paradoxně jako první mohl udeřit soupeř. Který trefil střelou z půlky hřiště břevno. My se střelecky prosadili poprvé až ve 13. minutě. Kdy po přihrávce Vondry a krásné střele Lepaře na přední tyč jsme se dostali do vedení - 1:0. Hned z dalšího útoku následovala další Vondrova gólová asistence na zadní tyč, kde střílel Filip Kenický přesně - 2:0. Poté jsme měli pár slibných náznaků na další gól. Ale Čecháka na poslední chvíli před gólmanem zablokoval protihráč a Kuba Smékal orazítkoval jen tyč branky soupeře. Třetí gól jsme si tedy schovali na poslední minutu první půle. Lepi pěknou přihrávkou na zadní tyč oslovil k zakončení Fildu Kenického. Pro kterého již nebyl problém trefit poloprázdnou bránu - 3:0. V druhé půli se prosadil pěknou střelou Lepi po přihrávce Martina Nevrly - 4:0. Následně pak po přihrávce od Vondry střílel krásně a přesně na zadní tyč Filda Kenický, který tak zkompletoval hattrick v tomto zápase. Stav byl 5:0. Soupeř poté snížil po dorážce z rohového kopu - 5:1. My jsme pak nevyužili pár slibných příležitostí. Kuba Smékal trefil tyč a posléze po přihrávce Čecháka mu nevyšel krok na střelu do poloprázdné brány. I tak jsme vstřelili poslední gól my. Lepi polovysokou přihrávkou našel na rohu vápna Keňasa a ten uklidil míč z první do brány - 6:1 a svůj střelecký den zastavil na čísle 4 smiley Tímto výsledkem i zápas skončil. My si vítězstvím zajistili minimálně třetí příčku po skončení této sezóny. Neboť náš náskok z prvního místa na čtvrtý tým tabulky bude po tomto kole minimálně 13 bodů. A jelikož zbývá do konce sezóny jen 6 kol, hůře jak třetí rozhodně skončit nemůžeme. My však máme vyšší cíle. Tím nejbližším je potvrdit postup v co nejbližší době. Příští zápas hrajeme na půdě Atletica Haná. Tento tým nás jako jediný porazil. K tomu všemu nám však přidal další motivaci. Neboť nepřistoupil na přeložení zápasu, kvůli svatbě našeho spoluhráče. Fair play v tomto případě nějak nezafungovalo sad Tudíž hned z několika důvodů budeme chtít v sobotu 23. 5. na Mile uspět. I když náš tým bude oslaben, svou kůži nedáme lacino smiley